JCI

25  yıldır  aralıksız  olarak Görüntüleme ve Laboratuvar hizmetleri sunan merkezimiz kurulduğu günden bu yana  birçok yeniliğe öncülük etmiştir. Daima daha iyisini yapmak hedefi ile siz değerli hastalarımızın rehberliğinde durmaksızın çalışmaya devam ediyoruz.

Hiç dinmeyecek Kaliteli ve güvenli hizmet anlayışımızı  dünyada en yaygın olarak kabul görmüş olan ve kar amacı gütmeyen  uluslar arası bir organizasyon olan Joint Commission International (JCI)  tarafından tescil edilmesi amacıyla gerekli başvurularımızı yaptık.

 JCI,  ABD’de yaklaşık 20.000 sağlık kurumunu akredite eden dünyanın en büyük akreditörü  JCAHO’nun uluslararası alanda faaliyet gösteren bölümüdür.

21-23 Aralık 2015 tarihlerinde tamamı bağımsız JCI tarafından görevlendirilen uluslararası denetmenler    tarafından üç gün boyunca denetlendik.

Yapılan  denetimler sonunda  Görüntüleme Merkezi ve Laboratuvar olarak  Dünya’da  ve Türkiye’de  bu belgeye almaya hak kazanan ilk kuruluş olma gururunu yaşadık.

Kurulduğumuz günden bu yana hiç rehberliğinden ayrılmadığımız, daima daha iyisini yapmak hedefi ve güvenli hizmet anlayışımızın JCI  tarafından  da onaylanması ve taçlandırılması, Kurumumuz, Ülkemiz ve tüm sağlık camiası için kuşkusuz  büyük önem taşımaktadır.

Dünyada ve Türkiye’de Görüntüleme  ve Laboratuvar merkezi olarak JCI akreditasyonu alan ilk kurum olma gururu omuzlarımızda iken; hastalarımız, çalışanlarımız ve ülkemiz  için dünden daha çok çalışmamız gerektiğinin bilincindeyiz.